Menu główne

"Śniadanie Biznesowe" - 19.09.2018 r.

Plakat promujący wydarzenie
Data publikacji: 
06.09.2018
"Śniadanie Biznesowe" - 19.09.2018 r.

Na czwarte "Śniadanie Biznesowe" zapraszamy w środę 19 września 2018 r. od godziny 9:30 do nowej siedzibie Izby Przedsiębiorców i Pracodawców Centralnej Polski (IPPCP) przy ul. Długiej 29a (budynek biblioteki, II piętro).  

Program czwartego "Śniadania Biznesowego"

 • godz. 09:30 - Powitanie - informacje dla naszych przedsiębiorców: 
  • Nowa strona Zgierskiego Centrum Obsługi Przedsiębiorcy i omówienie treści; 
  • Zaproszenie do udziału przedsiębiorców do udziału w Konkursie im. Rajmunda Rembelińskiego Przedsiębiorca Roku (kategorie dla mikro i małych przedsiębiorstw); 
  • Zgierska Karta Mieszkańca; 
  • Zgierska Karta Seniora. 
 • godz. 09:40 - Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (I część warsztatu) - jak skorzystać krok po kroku z dofinansowaniana usługi szkoleniowe i doradcze w ramach projektu: "Bon - apetyt na rozwój!". 
  Uczestnicy spotkania dokonają zgłoszenia do projektu i przygotują wniosek aplikacyjny. Prośba o zapoznanie się z Bazą Usług Rozwojowych (https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl) i znalezienie interesującego Państwa szkolenia. Kolejnym krokiem jest złożenie wniosku aplikacyjnego podczas naszego Śniadania lub http://larr.pl/bony/ Dofinansowanie pozyskacie w ramach projektu "Bon-apetyt na rozwój!". 

  Równocześnie zaczynamy I cześć PREZENTACJI FIRM (prośba o zgłoszenia drogą mailową osób, firm chętnych do zaprezentowania się uczestnikom). 

 • godz. 10:10 - Centrum Innowacji Biznesowej - Google Internetowe Rewolucje - projekt ma na celu wspieranie polskich MŚP w poznawaniu oraz wdrażaniu narzędzi i rozwiązań internetowych. Jeżeli chcesz, by Twoja firma działała sprawnie w Internecie - weź udział w zajęciach z doradcą w projekcie "Google Internetowe Rewolucje" i dowiedz się jak wykorzystać internet do rozwoju Twojej firmy. Ci z Państwa, którzy wzięli udział w Śniadaniu czerwcowym – poprosili o kolejne spotkanie. Specjalnie dla Państwa Google Internetowe Rewolucje po raz drugi.  

 • godz. 11:15 - Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (II część warsztatu) - pozyskiwanie "Bon - apetyt na rozwój!". 

 • godz. 11:40-12:10 - networking i śniadanie biznesowe.
   
 • godz. 12:10-13:15 - "Ty też możesz zwyciężać!" - wykład motywacyjny gościa specjalnego SYLWI GRUCHAŁY 
  Sylwia Gruchała - florecistka, czterokrotna olimpijka, dwukrotna medalistka olimpijska, wielokrotna medalistka Mistrzostw Świata, Europy i Polski. W wykładzie specjalnym opowie o sportowej motywacji i jej wykorzystaniu w świecie biznesu. 
  Szkolenie interpersonalne z Sylwią Gruchałą to nie tylko świetny sposób na podniesienie własnych kwalifikacji z zakresu rozwoju osobistego, to również jednoznaczna odpowiedź na wszelkie wątpliwości, czy rzeczywiście efektywne i inteligentne motywowanie pracowników, może zmienić aż tak wiele. Zapraszamy!  

ZABIERZCIE ZE SOBĄ WIZYTÓWKI – dla szczęśliwców niespodzianki! 

Udział w "Śniadaniu Biznesowym" jest bezpłatny.

Z uwagi na duże zainteresowanie tematami - ilość miejsc ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Dla pierwszych 20 zgłoszonych – upominki gwarantowane. 

Kontakt: 

 • Magdalena Szewczyk - mszewczyk@umz.zgierz.pl - tel. 503 007 972; info@ippcp.pl - tel. 504 026 210; 
 • Agnieszka Sobierajska - a.sobierajska@mpgkzgierz.pl - tel. 516 040 315. 

Zapraszają organizatorzy: 

 • Centrum Innowacji Biznesowej,
 • Prezydent Miasta Zgierza, 
 • Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., 
 • Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, 
 • Izba Przedsiębiorców i Pracodawców Centralnej Polski 
 • oraz Park Przemysłowy Boruta. 
Do pobrania: 

Copyright © 2016. All Rights Reserved by Miasto Zgierz

Created by Logo firmy VobacomVobacom

Ważne komunikaty

16215
Usuń

Przerwy w dostawie wody

Z powodu prac remontowo-budowlanych na sieci wodociągowej, w dniach 19-20.11.2018 r. w godz. 8:00-17:00 mogą wystąpić przerwy w dostawie wody przy:...
16212
Usuń

Zmiany tras autobusów

Od dnia 19 listopada 2018 r. do odwołania w związku z planowaną budową ciepłociągu na ul. Długiej (od Armii Krajowej do ul. Narutowicza), ulegną...
15803
Usuń

Linia 61 ruch wahadłowy na DK 71

Od dnia 15 września 2018 r. do końca listopada 2018 r. planowane jest wprowadzenie ruchu wahadłowego na Drodze Krajowej nr 71, w rejonie...
14116
Usuń

Zagubione zwierzęta, zwierzęta do adopcji

Bezdomne zwierzęta, w szczególności psy i koty wyłapywane na terenie Gminy Miasto Zgierz przewożone są do Schroniska i Hotelu dla bezdomnych...
13781
Usuń

JEDEN NUMER w Zgierzu

Dzwoniąc pod numer telefonu 42 71 95 100 możesz zgłosić jakiś problem w mieście, zapytać, powiadomić. Zgłoszenia można składać elektronicznie: 
10697
Usuń

Harmonogramy odbioru odpadów

Harmonogramy odbioru odpadów (od stycznia 2018 r. do stycznia 2019 r.): 
Facebook
YouTube
Google+
RSS