Menu główne

"Śniadanie Biznesowe" - 19.09.2018 r.

Plakat promujący wydarzenie
Data publikacji: 
06.09.2018
"Śniadanie Biznesowe" - 19.09.2018 r.

Na czwarte "Śniadanie Biznesowe" zapraszamy w środę 19 września 2018 r. od godziny 9:30 do nowej siedzibie Izby Przedsiębiorców i Pracodawców Centralnej Polski (IPPCP) przy ul. Długiej 29a (budynek biblioteki, II piętro).  

Program czwartego "Śniadania Biznesowego"

 • godz. 09:30 - Powitanie - informacje dla naszych przedsiębiorców: 
  • Nowa strona Zgierskiego Centrum Obsługi Przedsiębiorcy i omówienie treści; 
  • Zaproszenie do udziału przedsiębiorców do udziału w Konkursie im. Rajmunda Rembelińskiego Przedsiębiorca Roku (kategorie dla mikro i małych przedsiębiorstw); 
  • Zgierska Karta Mieszkańca; 
  • Zgierska Karta Seniora. 
 • godz. 09:40 - Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (I część warsztatu) - jak skorzystać krok po kroku z dofinansowaniana usługi szkoleniowe i doradcze w ramach projektu: "Bon - apetyt na rozwój!". 
  Uczestnicy spotkania dokonają zgłoszenia do projektu i przygotują wniosek aplikacyjny. Prośba o zapoznanie się z Bazą Usług Rozwojowych (https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl) i znalezienie interesującego Państwa szkolenia. Kolejnym krokiem jest złożenie wniosku aplikacyjnego podczas naszego Śniadania lub http://larr.pl/bony/ Dofinansowanie pozyskacie w ramach projektu "Bon-apetyt na rozwój!". 

  Równocześnie zaczynamy I cześć PREZENTACJI FIRM (prośba o zgłoszenia drogą mailową osób, firm chętnych do zaprezentowania się uczestnikom). 

 • godz. 10:10 - Centrum Innowacji Biznesowej - Google Internetowe Rewolucje - projekt ma na celu wspieranie polskich MŚP w poznawaniu oraz wdrażaniu narzędzi i rozwiązań internetowych. Jeżeli chcesz, by Twoja firma działała sprawnie w Internecie - weź udział w zajęciach z doradcą w projekcie "Google Internetowe Rewolucje" i dowiedz się jak wykorzystać internet do rozwoju Twojej firmy. Ci z Państwa, którzy wzięli udział w Śniadaniu czerwcowym – poprosili o kolejne spotkanie. Specjalnie dla Państwa Google Internetowe Rewolucje po raz drugi.  

 • godz. 11:15 - Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. (II część warsztatu) - pozyskiwanie "Bon - apetyt na rozwój!". 

 • godz. 11:40-12:10 - networking i śniadanie biznesowe.
   
 • godz. 12:10-13:15 - "Ty też możesz zwyciężać!" - wykład motywacyjny gościa specjalnego SYLWI GRUCHAŁY 
  Sylwia Gruchała - florecistka, czterokrotna olimpijka, dwukrotna medalistka olimpijska, wielokrotna medalistka Mistrzostw Świata, Europy i Polski. W wykładzie specjalnym opowie o sportowej motywacji i jej wykorzystaniu w świecie biznesu. 
  Szkolenie interpersonalne z Sylwią Gruchałą to nie tylko świetny sposób na podniesienie własnych kwalifikacji z zakresu rozwoju osobistego, to również jednoznaczna odpowiedź na wszelkie wątpliwości, czy rzeczywiście efektywne i inteligentne motywowanie pracowników, może zmienić aż tak wiele. Zapraszamy!  

ZABIERZCIE ZE SOBĄ WIZYTÓWKI – dla szczęśliwców niespodzianki! 

Udział w "Śniadaniu Biznesowym" jest bezpłatny.

Z uwagi na duże zainteresowanie tematami - ilość miejsc ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Dla pierwszych 20 zgłoszonych – upominki gwarantowane. 

Kontakt: 

 • Magdalena Szewczyk - mszewczyk@umz.zgierz.pl - tel. 503 007 972; info@ippcp.pl - tel. 504 026 210; 
 • Agnieszka Sobierajska - a.sobierajska@mpgkzgierz.pl - tel. 516 040 315. 

Zapraszają organizatorzy: 

 • Centrum Innowacji Biznesowej,
 • Prezydent Miasta Zgierza, 
 • Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., 
 • Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, 
 • Izba Przedsiębiorców i Pracodawców Centralnej Polski 
 • oraz Park Przemysłowy Boruta. 
Do pobrania: 

Copyright © 2016. All Rights Reserved by Miasto Zgierz

Created by Logo firmy VobacomVobacom

Ważne komunikaty

15842
Usuń

Planowane wyłączenia prądu

Komunikat PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź o planowanych wyłączeniach energii elektrycznej w Zgierzu. W dniu 21.06.2019 r. w godz. 08:00-14:30 -...
17413
Usuń

Godziny obsługi interesantów UMZ i USC

Od dnia 2 maja 2019 r. zmieniają się godziny obsługi interesantów:  Urząd Miasta Zgierza (UMZ - pl. Jana Pawła II 16, ul. ks. J. Popiełuszki 3a, ul...
14116
Usuń

Zagubione zwierzęta, zwierzęta do adopcji

Bezdomne zwierzęta, w szczególności psy i koty wyłapywane na terenie Gminy Miasto Zgierz przewożone są do Schroniska i Hotelu dla bezdomnych...
13781
Usuń

JEDEN NUMER w Zgierzu

Dzwoniąc pod numer telefonu 42 71 95 100 możesz zgłosić jakiś problem w mieście, zapytać, powiadomić. Zgłoszenia można składać elektronicznie: 
10697
Usuń

Harmonogramy odbioru odpadów

Harmonogramy odbioru odpadów (od stycznia 2019 r. do stycznia 2020 r.): 
4942
Usuń

Dyżury aptek

Apteka całodobowa "U DOMINIKA" (ul. Lechonia 2 - tel. 42 716 52 30) dyżur pełni w dni powszednie, soboty, niedziele i święta.
Facebook
YouTube
Google+
RSS