Menu główne

PSONI Koło w Zgierzu w IV edycji programu “Decydujesz, pomagamy”

Głosowanie w Tesco
Data publikacji: 
02.05.2018
PSONI Koło w Zgierzu w IV edycji programu “Decydujesz, pomagamy”

Projekt Polskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zgierzu (PSONI Koło w Zgierzu) zakwalifikował się do IV edycji programu grantowego "Decydujesz, pomagamy"  (https://pomagamy.tesco.pl/). W tym roku z Państwa wsparciem pragniemy zrealizować zadanie pn. "Piknik Rodzinny - Powrót do Tradycji". 

Piknik planowany jest na terenie Parku Kulturowego Miasto Tkaczy. Organizacja wydarzenia w tym miejscu nie jest przypadkowa. Chcemy aby wszyscy jego uczestnicy przy okazji wspólnego piknikowania mieli niepowtarzalną okazję poznania tradycji tego miejsca i miasta Zgierz. Wszyscy uczestnicy będą mogli skorzystać z otwartego festynu promującego miejsce związane z historią, wziąć udział w warsztatach rękodzielniczych, prelekcji z historii, grillowaniu i aktywnym wypoczynku. To tylko nieliczne przewidziane atrakcję.

Głosowanie na nasz projekt rusza już od 7 maja i potrwa do 04.06.2018 r. W tych dniach za każdy dokonane zakupy otrzymują Państwo żeton uprawniający do głosowania. W każdym sklepie Tesco znajdują się specjalne urny do głosowania na trzy lokalne projekty. Wrzucając żeton do odpowiedniej przegrody z nazwą naszego Stowarzyszenia w Zgierzu zwiększacie Kochani naszą szanse na wygrana i wspólne spotkanie z Wami. 

Na nasz projekt można głosować w następujących sklepach: Aleksandrów Łódzki (ul. Południowa 1/3), Ozorków (ul. Wyszyńskiego 30), Stryków (ul. Targowa 1), Zgierz (ul. Długa), Zgierz (ul. Łódzka), Zgierz (ul. Popiełuszki 6). 

Do dzieła! LICZYMY NA PAŃSTWA GŁOSY! 

https://tesco.pl/pomagamy/project/2932/ - informacje o zgierskim projekcie

Źródło: Facebook PSONI Koło w Zgierzu

Copyright © 2016. All Rights Reserved by Miasto Zgierz

Created by Logo firmy VobacomVobacom

Ważne komunikaty

14116
Usuń

Zagubione zwierzęta, zwierzęta do adopcji

Bezdomne zwierzęta, w szczególności psy i koty wyłapywane na terenie Gminy Miasto Zgierz przewożone są do Schroniska i Hotelu dla bezdomnych...
13781
Usuń

JEDEN NUMER w Zgierzu

Dzwoniąc pod numer telefonu 42 71 95 100 możesz zgłosić jakiś problem w mieście, zapytać, powiadomić. Zgłoszenia można składać elektronicznie: 
10697
Usuń

Harmonogramy odbioru odpadów

Harmonogramy odbioru odpadów (od stycznia 2019 r. do stycznia 2020 r.): 
Facebook
YouTube
Google+
RSS