Menu główne

PSONI Koło w Zgierzu w IV edycji programu “Decydujesz, pomagamy”

Głosowanie w Tesco
Data publikacji: 
02.05.2018
PSONI Koło w Zgierzu w IV edycji programu “Decydujesz, pomagamy”

Projekt Polskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zgierzu (PSONI Koło w Zgierzu) zakwalifikował się do IV edycji programu grantowego "Decydujesz, pomagamy"  (https://pomagamy.tesco.pl/). W tym roku z Państwa wsparciem pragniemy zrealizować zadanie pn. "Piknik Rodzinny - Powrót do Tradycji". 

Piknik planowany jest na terenie Parku Kulturowego Miasto Tkaczy. Organizacja wydarzenia w tym miejscu nie jest przypadkowa. Chcemy aby wszyscy jego uczestnicy przy okazji wspólnego piknikowania mieli niepowtarzalną okazję poznania tradycji tego miejsca i miasta Zgierz. Wszyscy uczestnicy będą mogli skorzystać z otwartego festynu promującego miejsce związane z historią, wziąć udział w warsztatach rękodzielniczych, prelekcji z historii, grillowaniu i aktywnym wypoczynku. To tylko nieliczne przewidziane atrakcję.

Głosowanie na nasz projekt rusza już od 7 maja i potrwa do 04.06.2018 r. W tych dniach za każdy dokonane zakupy otrzymują Państwo żeton uprawniający do głosowania. W każdym sklepie Tesco znajdują się specjalne urny do głosowania na trzy lokalne projekty. Wrzucając żeton do odpowiedniej przegrody z nazwą naszego Stowarzyszenia w Zgierzu zwiększacie Kochani naszą szanse na wygrana i wspólne spotkanie z Wami. 

Na nasz projekt można głosować w następujących sklepach: Aleksandrów Łódzki (ul. Południowa 1/3), Ozorków (ul. Wyszyńskiego 30), Stryków (ul. Targowa 1), Zgierz (ul. Długa), Zgierz (ul. Łódzka), Zgierz (ul. Popiełuszki 6). 

Do dzieła! LICZYMY NA PAŃSTWA GŁOSY! 

https://tesco.pl/pomagamy/project/2932/ - informacje o zgierskim projekcie

Źródło: Facebook PSONI Koło w Zgierzu

Copyright © 2016. All Rights Reserved by Miasto Zgierz

Created by Logo firmy VobacomVobacom

Ważne komunikaty

15803
Usuń

Linia 61 ruch wahadłowy na DK 71

Od dnia 15 września 2018 r. do końca listopada 2018 r. planowane jest wprowadzenie ruchu wahadłowego na Drodze Krajowej nr 71, w rejonie...
14116
Usuń

Zagubione zwierzęta, zwierzęta do adopcji

Bezdomne zwierzęta, w szczególności psy i koty wyłapywane na terenie Gminy Miasto Zgierz przewożone są do Schroniska i Hotelu dla bezdomnych...
13781
Usuń

JEDEN NUMER w Zgierzu

Dzwoniąc pod numer telefonu 42 71 95 100 możesz zgłosić jakiś problem w mieście, zapytać, powiadomić. Zgłoszenia można składać elektronicznie: 
10697
Usuń

Harmonogramy odbioru odpadów

Harmonogramy odbioru odpadów (od stycznia 2018 r. do stycznia 2019 r.): 
Facebook
YouTube
Google+
RSS