Menu główne

Wigilia z Młodzieżowym Domem Kultury w Zgierzu - 14.12.2018 r.

Baner wydarzenia
Data publikacji: 
14.12.2018
Wigilia z Młodzieżowym Domem Kultury w Zgierzu - 14.12.2018 r.

Dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Zgierzu zaprasza na spotkanie wigilijne w gronie uczniów, nauczycieli i pracowników MDK. 

Zapraszamy 14 grudnia 2018 r. o godz. 17:30 do naszej siedziby przy ul. Długiej 42. 

W czasie naszego spotkania będziemy was namawiać do podzielenia się dobrem i wzięcia udziału w akcji charytatywnej - Stowarzyszenie Kameleon, działające przy Młodzieżowym Domu Kultury, przeprowadzi zbiórkę publiczną na rehabilitację Jakuba Kiełbasy. 

Jakub to młody chłopak, który ma dopiero 27 lat. Był aktywny młodym człowiekiem do czasu, kiedy nagle przeszedł rozległy wylew krwi do mózgu powstały w wyniku pęknięcia krwiaka. Uszkodzona został u Niego duża część prawej półkuli mózgu. Obecnie potrzebuję kosztownej, stałej rehabilitacji. Dzięki niej istniej duża szansa przejęcia zadań uszkodzonej części mózgu przez zdrową półkulę. Umożliwi to Kubie odzyskanie sprawności. Ważny jest jednak czas, lekarze informują, że najważniejsze są pierwsze dwa lata, wtedy mózg najlepiej się regeneruje. 

Podczas Wigilii MDK będzie można kupić przedmioty przekazane na cel charytatywny. Darczyńcami są: Starosta Zgierski Bogdan Jarota, Prezydent Miasta Zgierza Przemysław Staniszewski, Mistrz Polski w kolarstwie zjazdowym Artur Miśkiewicz, Muzeum Miasta Zgierza, Stowarzyszenie EZG, Fru Fitness. Na kiermaszu dobroczynnym znaleźć będzie można również, uwaga… piłkę do koszykówki z autografem, jedynego Polaka w NBA Marcina Gortata, czy sesja zdjęciowa wykonana przez Lecha Baczyńskiego. 

Nie tylko VIPy i zgierskie instytucje postanowiły podzielić się dobrem, wśród przedmiotów na charytatywnym kiermaszu znajdą się również stroiki i ozdoby wykonane przez uczniów z Młodzieżowego Domu Kultury! 

Źródło: Facebook MDK

Copyright © 2016. All Rights Reserved by Miasto Zgierz

Created by Logo firmy VobacomVobacom

Ważne komunikaty

17413
Usuń

Godziny obsługi interesantów UMZ i USC

Od dnia 2 maja 2019 r. zmieniają się godziny obsługi interesantów:  Urząd Miasta Zgierza (UMZ - pl. Jana Pawła II 16, ul. ks. J. Popiełuszki 3a, ul...
14116
Usuń

Zagubione zwierzęta, zwierzęta do adopcji

Bezdomne zwierzęta, w szczególności psy i koty wyłapywane na terenie Gminy Miasto Zgierz przewożone są do Schroniska i Hotelu dla bezdomnych...
13781
Usuń

JEDEN NUMER w Zgierzu

Dzwoniąc pod numer telefonu 42 71 95 100 możesz zgłosić jakiś problem w mieście, zapytać, powiadomić. Zgłoszenia można składać elektronicznie: 
10697
Usuń

Harmonogramy odbioru odpadów

Harmonogramy odbioru odpadów (od stycznia 2019 r. do stycznia 2020 r.): 
4942
Usuń

Dyżury aptek

Apteka całodobowa "U DOMINIKA" (ul. Lechonia 2 - tel. 42 716 52 30) dyżur pełni w dni powszednie, soboty, niedziele i święta.
Facebook
YouTube
Google+
RSS