Menu główne

Zostań dawcą szpiku

Zostań dawcą - grafika fundacja DKMS
Data publikacji: 
20.02.2018
Zostań dawcą szpiku

Zbliża się Dzień Myśli Braterskiej - pamiętacie o akcji Celuj w dobro? Dla przypomnienia warto zajrzeć na http://zgierz.zhp.pl/2018/02/07/celuj-w-dobro-2/ i wspólnie zasypać świat dobrymi uczynkami. 

A jeśli zastanawiacie się co jeszcze można zrobi, albo jaki kolejny dobry uczynek wpisać do Dobroszytu to zerknijcie poniżej. 

Druga edycja rejestracji potencjalnych dawców komórek macierzystych już 22 lutego 2018 r. w godz. 10:00-18:00 w Parku Kulturowym Miasto Tkaczy - ul. ks. Sz. Rembowskiego 1. 

Dawcą może zostać osoba między 18 a 55 rokiem życia. 

I Ty możesz uratować komuś życie! 

Szczegółowe informacje na stronie fundacji www.dkms.plFacebook fundacji

W Polsce co godzinę ktoś dowiaduje się, że ma białaczkę, czyli nowotwór krwi. Bez względu na wiek, płeć czy dotychczasowy stan zdrowia - każdy może zachorować. Dla wielu chorych jedyną szansą na życie jest przeszczepienie szpiku lub komórek macierzystych od niespokrewnionego Dawcy. Na szczęście możesz pomóc. Zostań Dawcą. 

Źródło: Facebook Hufiec ZHP Zgierz

*** 

Fundacja DKMS (Baza Dawców Komórek Macierzystych Polska) - fundacja, niezależna organizacja non-profit, działająca w Polsce od 2008 roku, posiada status organizacji pożytku publicznego. (Źródło: Wikipedia)

Do pobrania: 

Copyright © 2016. All Rights Reserved by Miasto Zgierz

Created by Logo firmy VobacomVobacom

Ważne komunikaty

14116
Usuń

Zagubione zwierzęta, zwierzęta do adopcji

Bezdomne zwierzęta, w szczególności psy i koty wyłapywane na terenie Gminy Miasto Zgierz przewożone są do Schroniska i Hotelu dla bezdomnych...
13781
Usuń

JEDEN NUMER w Zgierzu

Dzwoniąc pod numer telefonu 42 71 95 100 możesz zgłosić jakiś problem w mieście, zapytać, powiadomić. Zgłoszenia można składać elektronicznie: 
10697
Usuń

Harmonogramy odbioru odpadów

Harmonogramy odbioru odpadów (od stycznia 2019 r. do stycznia 2020 r.): 
Facebook
YouTube
Google+
RSS