Menu główne

Mały Prezydent Miasta Zgierza 2019

Grafika informacyjna
Date of publication: 
06.05.2019
Mały Prezydent Miasta Zgierza 2019

Prezydent Miasta Zgierza oraz Centrum Kultury Dziecka w Zgierzu zapraszają wszystkich uczniów i uczennice klas 4-6 zgierskich szkół podstawowych do udziału w konkursie Mały/Mała Prezydent Miasta Zgierza. 

Nagrodą dla dwóch zwycięzców/zwyciężczyń jest wcielenie się 31 maja 2019 roku w rolę Małego/Małej Prezydent Miasta Zgierza oraz jego dwóch zastępców/zastępczyń. 

Na laureatów konkursu czeka wiele atrakcji oraz niezapomnianych wrażeń! 

Konkurs podzielony jest na dwa etapy: 

  • I etap polega na wypełnieniu formlarza zgłoszeniowego przez uczestnika/uczestniczkę i dotarczeniu go osobiście lub mejlem do Centrum KulturyDziecka (ul. Rembowskiego 17), mail: kmizynska@mokzgierz.pl lub ckdzgierz@poczta.fm. 
    Formularz zgłoszeniowy I etapu konkursu należy dostarczyć do Centrum Kultury Dziecka do 15 maja br. Obowiązkowe jest dołączenie oświadczenia rodzica lub prawnego opiekuna/ki. 

  • II etap konkursu polega na bezpośredniej rozmowie z jury. Przedmiotem rozmowy będzie uzasadnienie dlaczego osoba chce zostać małym/małą prezydent miasta Zgierza oraz kwestie związane z postrzeganiem Zgierza i codziennymi problemami jego mieszkańców i mieszkanek. Do II etapu zostaną zaproszeni wszyscy uczestnicy i uczestniczki I etapu konkursu.  
    II. etap konkursu i spotkanie z jury odbędzie się 20 maja w godzinach porannych w Urzędzie Miasta Zgierza. Organizator będzie kontaktować się z kandydatami i kandydatkami telefonicznie w celu uzgodnienia godziny rozmowy.  

Źródło: Centrum Kultury Dziecka 

Do pobrania: 
Regulamin (pdf) (35.47KB)
Karta zgłoszeniowa (pdf) (431.38KB)
Zgoda opiekunów (pdf) (65.6KB)

Copyright © 2016. All Rights Reserved by Miasto Zgierz

Created by Logo firmy VobacomVobacom

Ważne komunikaty

19161
Usuń

Utrudnienia w ruchu w rejonie wiaduktu - ul. Łódzka

Trwa przebudowa wiaduktu kolejowego nad drogą krajową DK91 w Zgierzu (ul. Łódzka). W dniach od 11.12.2019 roku (godz. wprowadzenia 8:00) do dnia 31....
17413
Usuń

Godziny obsługi interesantów UMZ i USC

Od dnia 2 maja 2019 r. zmieniają się godziny obsługi interesantów:  Urząd Miasta Zgierza (UMZ - pl. Jana Pawła II 16, ul. ks. J. Popiełuszki 3a, ul...
14116
Usuń

Zagubione zwierzęta, zwierzęta do adopcji

Bezdomne zwierzęta, w szczególności psy i koty wyłapywane na terenie Gminy Miasto Zgierz przewożone są do Schroniska i Hotelu dla bezdomnych...
10697
Usuń

Harmonogramy odbioru odpadów

Harmonogramy odbioru odpadów (od stycznia 2019 r. do stycznia 2020 r.): 
4942
Usuń

Dyżury aptek

Apteka całodobowa "U DOMINIKA" (ul. Lechonia 2 - tel. 42 716 52 30) dyżur pełni w dni powszednie, soboty, niedziele i święta.
Facebook
YouTube
Google+
RSS