Menu główne

Na Borucie pojawią się miejskie autobusy

Przystanek autobusowy na terenie Parku Przemysłowego Boruta Zgierz
Data publikacji: 
02.11.2017
Na Borucie pojawią się miejskie autobusy

Od poniedziałku 13 listopada 2017 r. zmieni się trasa autobusu nr 7. Na mapie komunikacyjnej Zgierza pojawią się cztery nowe przystanki - wszystkie na terenie Parku Przemysłowego Boruta Zgierz. "Siódemka" zatrzymywać się będzie na przystankach: Struga/Kolorowa, Boruta/Struga, Boruta/Energetyków oraz Kwasowa (okolice zakładu Brenntag). 

Autobus wjedzie do parku przemysłowego od strony ulicy Andrzeja Struga, wyjedzie z niego na ulicę Konstantynowską. Zaplanowano około jedenastu kursów dziennie, częstotliwość zintensyfikowana będzie w godzinach porannych i popołudniowych, aby z autobusu mogli korzystać zgierzanie zatrudnieni na terenie "Boruty". 

Dla przedsiębiorców i pracowników zostaną przygotowane broszury informujące o nowej trasie "Siódemki", Miejskie Usługi Komunikacyjne przyznają, że zmiany wprowadzono właśnie na prośbę osób pracujących w tamtejszych firmach. 

Autobus kursować będzie w dni robocze oraz w soboty. 

Nie zmienią się krańcówki autobusu nr 7, kursować będzie od Osiedla 650-lecia do dworca przy ul. Kolejowej. 

Źródło: Miesięcznik "Zgierz - moja przestrzeń" nr 10/2017

Copyright © 2016. All Rights Reserved by Miasto Zgierz

Created by Logo firmy VobacomVobacom

Ważne komunikaty

15803
Usuń

Linia 61 ruch wahadłowy na DK 71

Od dnia 15 września 2018 r. do końca listopada 2018 r. planowane jest wprowadzenie ruchu wahadłowego na Drodze Krajowej nr 71, w rejonie...
14116
Usuń

Zagubione zwierzęta, zwierzęta do adopcji

Bezdomne zwierzęta, w szczególności psy i koty wyłapywane na terenie Gminy Miasto Zgierz przewożone są do Schroniska i Hotelu dla bezdomnych...
13781
Usuń

JEDEN NUMER w Zgierzu

Dzwoniąc pod numer telefonu 42 71 95 100 możesz zgłosić jakiś problem w mieście, zapytać, powiadomić. Zgłoszenia można składać elektronicznie: 
10697
Usuń

Harmonogramy odbioru odpadów

Harmonogramy odbioru odpadów (od stycznia 2018 r. do stycznia 2019 r.): 
Facebook
YouTube
Google+
RSS