Menu główne

Family Cup 2008 - podsumowanie

14 czerwca na terenie Ośrodka Malinka w Zgierzu odbyły się XIII Wojewódzkie Eliminacje do Amatorskich Mistrzostw Polski w Kolarstwie Górskim "Family Cup 2008".

Wystartowało w nich niemal 120 osób (o 50 więcej niż w roku ubiegłym). Trasa wyścigu przebiegała przez piaszczysty, pagórkowaty las. Długość trasy zależna była od kategorii (proporcjonalnie od najmłodszej do najstarszej od 2 km do 20 km).

Osoby, które zajęły pierwsze trzy miejsca otrzymały puchary, pierwszych sześć - dyplomy i zostało kwalifikowanych do mistrzostw polski. Wszyscy uczestnicy bez względu na zajęte miejsce wzięli udział w losowaniu atrakcyjnych nagród, których (dzięki hojności sponsorów) wystarczyło dla każdego kolarza. Najlepsza rodzina otrzymała Puchar Starosty Zgierskiego.

Imprezie towarzyszył piknik dla dzieci - gry i zabawy plastyczne, malowanie twarzy, jazda konna. Dla młodzieży i dorosłych atrakcją była możliwość wypróbowania sprzętu do uprawiania sportu ekstremalnego oferowanego przez zgierski Ski Park.

Organizatorami tegorocznego Family Cup byli: Młodzieżowy Dom Kultury w Zgierzu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zgierzu, Stowarzyszenie Family Cup, Wydawnictwo Family Cup, Redakcja czasopisma „Sportowy Styl”

Patronat honorowy objęli: Starosta Zgierski – Jacek Socha, Prezydent Miasta Zgierza – Jerzy Sokół, Wojewoda Łódzki - Jolanta Chełmińska, Marszałek Województwa Łódzkiego – Włodzimierz Fisiak, Łódzki Kurator Oświaty - Wiesława Zewalt (gościmy wizytatora Tomasza Walczaka)

Patronat medialny sprawowali: Radio Łódź, TV Centrum, TVP Łódź, Ilustrowany Tygodnik Zgierski

Nasi Sponsorzy: Starosta Powiatu Zgierskiego – Pan Jacek Socha, Rowery Magnum, Dynamo – Łódź - sklep i serwis rowerowy, BIM Gastronomia Bar Express & Bar Myśliwski M. Stefański – J. Wasiela, A1 Art. Papiernicze w Zgierzu – Jarosław Wojtczak, Kino Silver Screen w Łodzi, MOUNAINBOARDOW FIRE DECK Ski Park Malinka w Zgierzu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zgierzu, RedBull, Lokalny Punkt Informacyjny Eurodesk Polska, Urząd Miasta Zgierza, Firma Markab

Wyniki zawodów: (miejsce (nr startowy) nazwisko i imię)

A / K

  1. (34) Górska Paulina
  2. (136) Lasek Natalia
  3. (20) Hajdys Alicja


D N F

  • (139) Marks Matylda


A / M

  1. (161) Pabiańczyk Kamil
  2. (165) Głowacki Michał
  3. (171) Garczyński Rafał
  4. (130) Dziubek Kamil
  5. (180) Lis Jakub
  6. (133) Wiśniewski Dawid
  7. (27) Szczepanik Adam
  8. (169) Biernacki Konrad
  9. (29) Biernacki Wiktor


B / K

  1. (137) Lasek Jagoda
  2. (173) Olczak Weronika
  3. (19) Hajdys Patrycja


B / M

  1. (170) Garczyński Dariusz
  2. (185) Popielski Marek
  3. (35) Karasiewicz Kamil
  4. (187) Domański Adam
  5. (189) Jabłoński Jarosław
  6. (184) Chmielewski Artur
  7. (99) Zegan Piotr
  8. (166) Koperwas Krzysztof
  9. (94) Biernacki Artur
  10. (60) Mikołajczyk Damian


C / K

  1. (40) Janczak Zuzanna


C / M

  1. (176) Dziubek Krzysztof
  2. (163) Ostrowski Sebastian
  3. (162) Stawski Damian
  4. (370) Sobiech Artur
  5. (164) Grunwald Kamil
  6. (98) Gadomski Mateusz


D / K

  1. (107) Siedlecka Jolanta
  2. (195) Sobczak Joanna
  3. (57) Kisielawska Joanna


D N S

  1. (57) Woldanowska Małgorzata


D / M

  1. (167) Koperwas Dawid
  2. (175) Chruścielewski Rafał
  3. (103) Gieras Adam
  4. (191) Marciniak Mateusz
  5. (59) Michalski Łukasz
  6. (56) Szpruk Filip
  7. (102) Bednarek Michał
  8. (105) Bednarek Andrzej
  9. (77) Stańczyk Daniel
  10. (74) Tybura Jakub


E / K

  1. (145) Drozda Wioletta
  2. (153) Garczyńska Katarzyna
  3. (91) Biernacka Joanna
  4. (101) Karalus Beata
  5. (95) Biernacka Agnieszka
  6. (96) Sudra Elżbieta


E / M

  1. (160) Koperwas Mariusz
  2. (80) Karalus Bartłomiej
  3. (87) Wawrzyńczak Jakub
  4. (106) Wójcik Adrian
  5. (17) Gursztym Adam


D N F

  • (39) Korzeniowski Kacper
  • (85) Jaworski Rafał
  • (86) Antczak Rafał


F / M

  1. (37) Wojtowicz Marcin
  2. (168) Koperwas Damian
  3. (31) Kostrzewa Przemysław
  4. (58) Kisielewski Adam


D N S

  1. (74) Strumian Daniel


G / M

  1. (125) Jabłoński Jakub
  2. (199) Kamiński Andrzej
  3. (122) Ziółkowski Jarosław
  4. (154) Zając Artur
  5. (121) Grabowski Grzegorz
  6. (88) Michalak Marcin
  7. (141) Libicki Paweł
  8. (128) Rawicki Marcin
  9. (150) Siewierski Piotr
  10. (158) Stopczyk Paweł
  11. (104) Dzięcielewski Arkadiusz
  12. (79) Siewierski Wojciech
  13. (36) Adamiec Krzysztof
  14. (30) Kochanek Paweł
  15. (152) Wiśniewski Tomasz
  16. (28) Biernacki Damian
  17. (178) Kluszczyński Marek
  18. (146) Zając Bartłomiej
  19. (177) Jagodziński Rafał
  20. (76) Marks Marcin
  21. (25) Muller Rafał
  22. (38) Białecki Marcin
  23. (109) Kaźmierczak Przemysław
  24. (143) Chońkowski Łukasz
  25. (92) Lis Arkadiusz
  26. (24) Muller Paweł
  27. (32) Jaskólski Michał


D N S

  • (140) Ryk Wojciech


H / M

  1. (194) Sobieraj Krzysztof
  2. (26) Szczepanik Jacek
  3. (110) Durczak Mariusz
  4. (78) Goszcz Mariusz
  5. (33) Karasiewicz Krzysztof
  6. (93) Biernacki Rafał
  7. (188) Włodarczyk Grzegorz
  8. (129) Górski Jarosław
  9. (156) Wiśniewski Robert
  10. (142) Garczyński Tomasz


I / M

  1. (159) Sadłecki Andrzej
  2. (127) Szałapski Zbigniew
  3. (155) Stefański Grzegorz
  4. (197) Dembkowski Ryszard
  5. (14) Gąsiorowski Andrzej
  6. (65) Dubas Kazimierz
  7. (15) Rosiński Grzegorz
  8. (12) Niedzwiecki Adam
  9. (97) Sudra Czesław
  10. (13) Pskit Stanisław
  11. (18) Gursztym Włodzimierz
  12. (82) Chwiałkowski Leszek


D N F

  • (84) Łuczak Hipolit
  • (147) Kubiak Grzegorz


Klasyfikacja rodzinna (Zajęte miejsce w kategorii | Obsadzenie kategorii)
(miejsce - Nazwisko Imię I Imię II - Punkty1 Punkty2 | Punkty1 Punkty2 | Suma 1 Suma 2

  1. Garczyńscy II Darek Katarzyna - 1 2 | 10 6 | 3 16
  2. Karalus Bartłomiej Beata - 2 4 | 8 6 | 6 14
  3. Karasiewicz Krzysztof Kamil - 5 3 |10 10 | 8 20
  4. Szczepanik Jacek Adam - 2 7 | 10 9 | 9 19
  5. Górscy Jarosław Paulina - 8 1 | 10 4 | 9 14
  6. Biernacka-Sudra Agnieszka Elżbieta - 5 6 | 6 6 | 11 12
  7. Garczyńscy I Rafał Tomasz - 3 10 | 9 10 |13 19
  8. Biernaccy Konrad Rafał - 8 6 | 9 10 | 14 19
  9. Gursztym Adam Włodzimierz - 5 11 | 8 14 | 16 22
  10. Sudra-Biernacki Czesław Artur - 9 9 | 14 10 | 18 24
  11. Lis Arkadiusz Jakub - 25 5 | 28 9 | 30 37

Na Finał Ogólnopolski zakwalifikowani są wszyscy, którzy zajęli miejsca od 1 do 6 włącznie. Finał odbędzie się 13 września 2008 roku w Olsztynie, jego głównym organizatorem jest Stowarzyszenie Family Cup i Redakcja „Sportowy Styl”.

Dorota Krach
Młodzieżowy Dom Kultury

Copyright © 2016. All Rights Reserved by Miasto Zgierz

Created by Logo firmy VobacomVobacom

Ważne komunikaty

20148
Usuń

Uwaga kierowcy

Zmiany organizacji ruchu drogowego związane z prowadzonymi inwestycjami kolejowymi: przebudowa przejazdu kolejowego na ul. Okulickiego: Remont...
20028
Usuń

Tarcza antykryzysowa

Podstrona dot. wsparcia biznesu w związku z epidemią koronawirusa COVID-19 - obejmująca zbiór informacji: Tarcza antykryzysowa,ZUS, KRUS, Podatki,...
19827
Usuń

Koronawirus

Podstrona dot. koronawirusa COVID-19 - obejmująca zbiór informacji: Ważne telefony i strony internetowe;Zalecenia i schematy postępowań;Urzędy,...
19415
Usuń

Dyżury wakacyjne w miejskich przedszkolach i oddziałach przedszkolnych na rok szkolny 2019/2020

Harmonogram dyżurów wakacyjnych (przedszkola i oddziały przedszkolne) w bieżącym roku szkolnym 2019/2020
19931
Usuń

Odbiór odpadów wielkogabarytowych

Odbiór odpadów rozpoczyna się o godzinie 6:00 rano (dlatego do tej godziny należy wystawić odpady przed nieruchomość): 
10697
Usuń

Odpady komunalne: harmonogramy odbioru, deklaracje i stawki

Harmonogramy odbioru odpadów: 
14116
Usuń

Zagubione zwierzęta, zwierzęta do adopcji

Bezdomne zwierzęta, w szczególności psy i koty wyłapywane na terenie Gminy Miasto Zgierz przewożone są do Schroniska i Hotelu dla bezdomnych...
4942
Usuń

Dyżury aptek

Apteka całodobowa "U DOMINIKA" (ul. Lechonia 2 - tel. 42 716 52 30) dyżur pełni w dni powszednie, soboty, niedziele i święta. Godziny pracy...
Facebook
YouTube
Google+
RSS