Menu główne

Można już składać wnioski o Zgierską Kartę Mieszkańca

grafika
Data publikacji: 
23.01.2024
Można już składać wnioski o Zgierską Kartę Mieszkańca

Od poniedziałku (22 stycznia 2024 roku) można składać wnioski o Zgierską Kartę Mieszkańca. W ten sposób rozpoczyna się w mieście nowatorski program lojalnościowy. Urząd Miasta Zgierza chce wyróżnić osoby, które swoje podatki rozliczają na miejscu.

Posiadacze Zgierskiej Karty Mieszkańca mogą liczyć na szereg korzyści: zniżki, ulgi (na przykład w zgierskiej komunikacji autobusowej), rabaty na zakupy czy usługi lokalnych firm oraz jednostek miasta.

infografikaAby otrzymać kartę należy złożyć wniosek, najlepiej w formie elektronicznej (na stronie internetowej www.karta.miasto.zgierz.pl albo przez bezpłatną aplikację mobilną Miasto Zgierz). Można też złożyć wniosek osobiście - w budynku Urzędu Miasta Zgierza (UMZ) przy Placu Jana Pawła II lub w Zgierskim Centrum Seniora przy ul. Narutowicza 29.

Karta dla mieszkańców, ale też dla przedsiębiorców

Partnerami Zgierskiej Karty Mieszkańca są nie tylko wydziały UMZ albo jednostki samorządu lokalnego (jak MUK czy WODKAN) - ale też lokalne firmy. Zgierskich przedsiębiorców zachęcamy do wzięcia udziału w naszym programie lojalnościowych: oferowanie korzyści posiadaczom karty wiąże się z dobrą promocją własnej działalności oraz lepszym dotarciem do klienta.

Promocje w ramach Zgierskiej Karty Mieszkańca aktywne są w pięciu różnych grupach wiekowych: dorośli, seniorzy - a także dzieci do lat 6, juniorzy w wieku 7-12 i młodzież w wieku 13-17 lat. To pozwala przedsiębiorcom na kontakt z wybraną grupą docelową.

Na razie bez PIT

Do końca kwietnia 2024 roku nie trzeba składać wraz z wnioskiem potwierdzenia w postaci PIT! Dopiero przedłużając kartę na rok przyszły załączymy skan dokumentu, potwierdzającego opłacanie podatków w Zgierzu. Co ciekawe, Zgierska Karta Mieszkańca łączy w sobie benefity dotychczasowych: Zgierskiej Karty Seniora i Zgierskiej Karty Dużej Rodziny. Jest także bezpośrednio powiązana z mobilną, bezpłatną aplikacją Miasto Zgierz, w której na bieżąco publikowane są wszelkie informacje, związane z korzyściami płynącymi z karty.

Lista korzyści oraz partnerów karty znajduje się na stronie internetowej www.karta.miasto.zgierz.pl. Tam znaleźć można także aktualności, dotyczące najnowszych zmian w ofercie Zgierskiej Karty Mieszkańca - niektórzy spośród naszych partnerów oferować będą promocje czasowe bądź jednorazowe. Zawsze warto sprawdzać, czy karta nie daje czegoś ekstra! Serdecznie zachęcamy wszystkich zgierzan - mieszkańców i lokalne firmy - do skorzystania z naszej propozycji.

Zgierska Karta Mieszkańca powstała w ramach Projektu "Zgierz - nowoczesne miasto po godzinach" współfinansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 i Mechanizmu Finansowego EOG 2014-2021 w ramach programu Rozwój Lokalny.

Copyright © 2016. All Rights Reserved by Miasto Zgierz

Created by Logo firmy VobacomVobacom

Ważne komunikaty

24682
Usuń

Stopnie alarmowe

Do 31 sierpnia 2024 roku obowiązują trzy stopnie alarmowe: 
28021
Usuń

Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025

Rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2024/2025 Rekrutacja do klas pierwszych w szkołach podstawowych na rok szkolny...
13467
Usuń

Ceny wody i ścieków w Zgierzu

Aktualne stawki opłat za zbiorowe zaopatrzenie w wodę i zbiorowe odprowadzanie ścieków przez "Wodociągi i Kanalizacja-Zgierz" Sp. z o. o. wynoszą: ...
10697
Usuń

Odpady komunalne: harmonogramy odbioru, deklaracje i stawki

Harmonogramy odbioru odpadów: 
17413
Usuń

Godziny obsługi interesantów UMZ i USC

Urząd Miasta Zgierza (UMZ - pl. Jana Pawła II 16, ul. ks. J. Popiełuszki 3a, ul. ks. Sz. Rembowskiego 1) i Urząd Stanu Cywilnego (USC - ul. 1. Maja...
14116
Usuń

Zagubione zwierzęta, zwierzęta do adopcji

Bezdomne zwierzęta, w szczególności psy i koty wyłapywane na terenie Gminy Miasto Zgierz przewożone są do Schroniska JASIONKA (miejscowość Jasionka...
4942
Usuń

Dyżury aptek

Apteka całodobowa "U DOMINIKA" (ul. Lechonia 2 - tel. 42 716 52 30) dyżur pełni w dni powszednie, soboty, niedziele i święta. Godziny pracy...
Facebook
YouTube
Google+
RSS